Rychlá a férová půjčka!

Potřebujete půjčit do výplaty menší částku bez zbytečného papírování, se zárukou stabilního partnera a za férových podmínek? Půjčte si od nás!

PODAT ŽÁDOST IHNED

Naše výhody

První půjčka zcela
bezúročně!

Pro nové klienty je první půjčka absolutně bez poplatků! Jednoduše to, co si půjčíte, nám bez jakýchkoli poplatků a navýšení v době splatnosti zase vrátíte.

Další půjčka
bez papírování

Kdykoli Vám můžeme půjčit opakovaně – bez složitého papírování. Takovou půjčku Vám vyplatíme na Váš účet ještě týž den!

Bezpečnost
na prvním místě!

Bezpečnost dat a soukromí našich klientů jsou pro nás prioritou. Informace a osobní údaje chráníme důmyslnými bezpečnostními prvky. Jsme také registrováni u ÚOOÚ.

Zkušenosti našich zákazníků

person

Dobrý den. Velice si vážím Vašich služeb a vstřícnosti. Jste perfektní. Vše vyřizujete bez zbytečných průtahů a rychlostí blesku. Při řádném placení má klient u Vás dveře otevřené. Přeji Vám hodně spokojených zákazníků.

Libuše
person

Perfect money jsou Prostě Perfektní peníze =) Jinak to říct nejde. Půjčí vždy když dojdou finance bez problémů a ihned a ikdyž jsem jednou nestihl zaplatit včas o 2 dny později....Tak mi nic neúčtovali ani nevyhrožovali exekucí =) Za mě nejlepší internetová půjčka na trhu.Díky

Tomáš

Jak na to?

1

Vyplňte žádost o půjčku

Po vyplnění a odeslání formuláře se žádostí o půjčku obdržíte rekapitulační email. Žádost bude obratem posouzena našimi specialisty, kteří Vás po jejím vyhodnocení budou kontaktovat.

2

Obdržíte peníze na Váš účet

Po schválení žádosti Vám odešleme peníze zrychleným bankovním převodem. To znamená, že peníze obdržíte do jakékoliv banky ještě tentýž den!

Žádost o půjčku

Úroková sazba: 0%, RPSN: 0%

Osobní údaje

Adresa trvalého pobytu

Korespondenční adresa

Doplňující údaje

Položky označené * jsou povinné